Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud Eile 13:42
Vaatamisi 7

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"
Eile 13:24

kuni (47)

Ищу любительницу куннилинга. Сделаю хороший куни до оргазма и другие ваши пожелания. Можно и на постоянной основе. Вежлив, ухожен, симпатичен, адекватен, чистоплотен. Мобилен 47. 177. 75. Выгляжу моложе. Фото при переписке. Чистоплотность и конфиденциальность гарантирую. Sazinos arī latviešu valodā! Lūdzu, raksti.
Eile 13:18

Jānis (44)

Iepazīšos ar ļoti kautrīgu, klusu un vienkāršu meiteni (18+ gadi, var apaļīga), kura vēlas un nebaidīsies arī reāli tikties ar jauku, sakarīgu vīrieti!
Eile 13:06

JR (40)

50 € девушке за минет в авто. Всё конфиденциально.
Eile 13:03

Minets$ (34)

Kāda smuka meiča atsakās koptām, simpātiskām puisim. Auto. No manis bonuss.
Eile 12:48

Lerijs (19)

Sveiki , meklēju vecāku sievieti gados no 20-45 kura meklē vai vēlētos tikties ar jaunāku vīrieti
Eile 12:47

Maris (30)

150€ par video zvanu jaukai un realai meitenei. Nauda pirms zvana. Ja interese, suti uzreiz foto un whatsapp nr, vaintelegram niku. Piedavajums reala
Eile 12:40

Pipars (37)

Te ir kāda seksu griboša sieviete, visu varam sarunāt, raksti epastā!
Eile 12:39

Eemal: 4:48Raimonds (33)

Bonusiņš no manis sievietei par to ka ļausi man izlaizīt tavus seksīgos caurumiņus. 😉 100% Konfidencionāli. Droši raksti nekautrējies. 😉
Eile 12:36

Eemal: 4:48Raimonds (33)

Samaksāšu sievietei par kunilingu, rimmingu. Raksti un sarunāsim. 😉