Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud 11 nov.
Vaatamisi 5

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"
11 nov.

Sponsors (23)

Sveikas!vēlos ar kādu iepazīties laba laika pavadīšanai . Bonusiņš no manis.
11 nov.

Teo (39)

100€ slaidai jaunai meitenei, kura uzaicinās ciemos uz neilgu tikšanos.
11 nov.

Sponsors (40)

Materials atbalsts sievetei par patikamu tiksanos vecuma lidz 45, vari but preceta, anonimitati garanteju, es 180cm 85kg bez novizem , mobils, var krieviski, sludinajums aktivs kamer to redzi, ja esi reaala uzraksti, var krieviski
11 nov.

Tikai baudai (41)

Privātajā dzīvē aizņemts vīrietis meklē konfidenciālu tikšanos dienas laikā ar koptu, simpātisku svešinieci. Vieta Tava vai neitrāla.
11 nov.

Prieks (30)

Iepazītos ar sievieti, kura novērtē labu izmēru un ne tikai. . . Patstāvīgam izpriecām :)
11 nov.

Dan (52)

Vai šeit kāda meitene ir kas vēlas tikties kādam maigām kūnitim? Vai kam vairāk
11 nov.

Martins (43)

Iepazīšos ar foršu kaislīgu sievieti sexiņam. Es jauks, slaids uzraksti kārdinošā
11 nov.

Sponsors

Sveikas. Meklēju jaunu sievieti kaislīgi randiņiem un labai laika pavadīšanai. Dāsna atlīdzība. Atbildu vēstulēm ar norādītu vecumu un fotogrāfijām. Wha. App 270 astoņi 09 nulleenulle
11 nov.

5000eur

Sveiki. Es strādāju finanšu jomā un labi peļņu, taču ar laiku iepazīsies ir švakāk. Es meklēju sievieti ( ap 18 gadi), ar kuru var iet uz dažādiem randiņiem, kopīgi pavadīt laiku. Ir svarīga ari cilvēku komunikācija, labs sex būs, ja varēsim brīvi justies. Interesē tikšanās 1-2 reizes nedēļā. Piedāvāju Tev bonusu līdz 5000 eur mēnesī ( neskaitot randiņu izdevumus). Summa ir pietiekami liela. Ja Tev ir interese, atsūti savu vecumu, dažas fotogrāfijas un nelielu aprakstu par sevi.