Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud 9 juuli
Vaatamisi 7

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"
9 juuli

Tiekamies? $$$ (33)

Sveika ;) Vai Tev arī gribās šodien? Ja vēlies baudīt pieskārienus, skūpstus, seksu, tad gaidu tavu ziņu :) Tikšanās var jau tagad, auto vai pie Tevis. Tev bonuss. €€€ Es, jauns, kopts, simpātisks :)
9 juuli

Lover (34)

Sveika. Vēlētos iepazīties ar simpātisku, koptu, slaidu meiteni / sievieti (no 18 līdz 45), retām, kaislīgām tikšanās reizēm! Esmu 34. g jauns, gara auguma, spēcīgām rokām, ļoti kaislīgs, patīk sniegt ilgu kunilingu un sagādāt baudu Tev. Meklēju tikai vienu, ilgtermiņa mīļāko attiecībām. Tev bonuss par tikšanos!
9 juuli

Gatis (30)

Meklēju meiteni vai idijālā variantā 2vas draudzenes. Atpūtai viesu namiņā pie ezera. Transportu uz un no namiņa nodrošinu. Bonusiņš katrai no 800-1000eir. Sludinājums aktuāls 10dienas. Ir arī telegramm Halks2
9 juuli

Šodien (39)

Piedāvāju jauku tikšanos busiņā ar tumšiem logiem simpātiskai meitenei! Varam arī sarunāt bonusiņu. Esmu jauks, kopts, svaigi noskuvies :)
9 juuli

Kun

Samaksasu pilngadigai meitenei sievietei par kunilingu. Заплачу девушке женщине за кунилинг
gribu pari (33 aastat) 2
9 juuli

gribu pari (33)

Es esmu nogribejies man loti vajadzigs sex. Es esmu tievs un man ir gars un resns loceklis 2708s0s825
9 juuli

skarbi (36)

Meklēju skuķeni skarbam drāzienam. Aizkraukle, Jēkabpils, Madona. Vari būt arī no Rīgas, bet nu būs līdz manīm jātiek pašai, vieta izklaidei man ir. Interesē sievietes un pārīši, bet gribu tādu kura tiešām grib būt skarbi, bargi drāzta.
9 juuli

Alūksnietis (37)

Vai ir kāda sieviete no Alūksnes puses? Varbūt pat kāda perversa?
9 juuli

Tiksanas

Kura ir gatava šodien satikties pret labu bonusu?