PopeX (33 aastat)

Došu naudu meitenei ar mazām, vidējām vai lielām krūtīm, ja varēšu tās paspaidīt, noskūpstīt un pēc tam arī nospermot tās. Vislabāk man patīk B, C un D izmēra krūtis, taču droši raksti, ja Tev ir mazas A vai lielākas par D. Galvenais, lai krūtis un krūšgali ir skaisti! :) Tavs vecums - 18 līdz 39 gadi, bet vari atsaukties arī ja esi vecāka, ar feinām krūtīm! Abpusējas intereses gadījumā varam uz šādu izklaidi tikties regulāri. Un vari būt gan no Rīgas, gan jebkuras citas pilsētas. Esmu gatavs aizbraukt uz jebkuru vietu, ja būs šāds labs iemesls! :)
  • PopeX (33 aastat) (Foto!) saab tuttavaks naisega seksi eesmärgil (№8619299)
Reklaami ID #8619299
Nimi PopeX
Vanus 33
Linn Rīga
E-posti aadress pop***@inbox.lv Näita e-posti
Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud 18 okt.
Vaatamisi 17

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"
18 okt.

mmcc (30)

Maksāšu €€€ meitenei par iespēju beigt viņai mutē. Mani interesē samērā regulāras šādas tikšanās, taču der arī tikai uz vienu reizi. Tiekoties regulāri maksāšu par katru tikšanos. Priekšroka meitenei, kura spermu norij, bet derēs arī, ja sperma tiek izspļauta. Tev 18-37 gadi, bet vari būt arī vecāka, galvenais - simpātiska. Savā vēstulē uzreiz lūdzu norādi arī summu, kādu vēlētos par šo izklaidi saņemt!
18 okt.

Jančuks (22)

Jauns vīrietis meklē vecāku sievieti (30+) seksam. Vēlos ko ilgtermiņā. Esmu mobils, tā kā vari būt no jebkuras Latvijas vietiņas, vidējas miesasbūves, ar labu locekli, patīk dominēt.
18 okt.

igors (33)

Mekleju meiteni kura var man podrocit ar kajam, nekadu seksu no manim jums 150€.
18 okt.

Juris (45)

Aizņemts, jauks vīrietis meklē tādu pašu sievieti, kurai arī kaut kā un kāds pietrūkst! Ja esi ieinteresēta, tad sazināmies un skatāmies ko varam darīt tālāk!
18 okt.

Sugar (37)

Sugar daddy looking for sugar baby.
18 okt.

NG (35)

100 - 150 euro samaksāšu simpātiskai, pilngadīgai meitenei par padarbošanos fotostudijā vai gaumīgos apartamentos nude un erotic žanrā aptuveni 2-3 stundas. Pie tam, Tev ir iespēja saglabāt anonimitāti, jo materiālu varu veidot tā, ka redzams tikai Tavs augums (bez sejas). Summa ir orientējoša. Esmu gatavs maksāt vairāk, ja Tev ir īpaši skaists modeles tipa augums. Veiksmīgas sadarbības gadījumā ik pa laikam būs nepieciešamas atkārtotas fotosesijas, jo ideju ir daudz, līdz ar to Tu varēsi periodiski piepelnīties, jo maksāšu par katru reizi Šādā veidā regulāri sadarbojoties, meitene īsā laikā kopumā var tikt pie 500 - 1000 euro. Interesentēm lūgums norādīt savu vecumu, auguma parametrus un vēlams pievienot dažas parastas, ikdienišķas bildes. Piedāvājums spēkā visā Latvijā. Maksāšu Tev uzreiz un skaidrā naudā uz rokas.
18 okt.

Nerātnu studenti (35)

Čau . Tiek meklēta paklausīga nerātna nepieredzējušā studente 18-25 gadi kurai patīk vecāki vīrieši sexam . Ja gribi kko iemācīties sexa vai vnk labi parvadit laiku darba dienas pa dienu droši raksti . Es 35. 188. 90. 18 patīk ilgi laizīt un rupjš sex . Tikšanās otrdien pie manis Jūrmala vai auto . Garas sarakstes un bildes neinteresē . Meklēju tikšanās sexam bez komercijas . Можно по русски .
18 okt.

Photop (36)

Iespēja piepelnīties simpātiskām, pilngadīgām meitenēm. Saistīts ar erotiskām lietām, taču nav intīmpakalpojumi. Sīkāk epastā.
18 okt.

BJ

Vēlos tikties ar sievieti. Orālais, kuni vai ātrs sekss. Dod ziņu.