Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud juuli 2025
Vaatamisi 23

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"

Tukuma

Vai ir kada kas grib tikties Tukuma pret labu bonusu?

Krists (36)

Sveiki! Ir kāda kas var atbraukt uz minetiņu ar atlīdzību?

Tiekamies?? (34)

Piedāvāju iespēju Tev nopelnīt 150 par kaislīgu tikšanos šovakar. Tu, simpātiska, kopta, slaida ar vēlmi uz baudu ;) Es simpātisks, kopts, gara auguma ;) Tiekamies šovakar, auto vai pie Tevis. Gaidu tavu ziņu.
BBC (36 aastat) 5

BBC (36)

Esi garlaicības mākta un draiskā noskaņojumā? Mēdz fantazēt un sapņot nokļūt šīs baltās kucītes vietā? Tevi uzbudina melnādaini ērzeļi? Ja nekautrējies no savām vēlmēm, raksti man un nerātni par to parunāsim!

Rēzekne (27)

Meklēju sievieti seksam Rēzeknē. Gribētos lai esi vecumā no 20-55g. Mani parametri 27/198/94/20. Varu izbraukt.

Yom (33)

Sveikas! Ir te kāda meitene/sieviete kura vēlētos pabraukāt, pačilot iedzert kafiju un kaut ko sadarīt. Raksti visu sarunāsim. Ja ir vēlēšanās raksti WhatsApp 27"13"87"52 var te pat uz epastu TG Bastardo20

Asistentei (30)

2500 mēnesī asistentei ikdienas lietās un ne tikai.

Janis

Ir kāda sieviete kurai nav ko darīt un vēlās man sastādīt kompāniju centrā bārā?

Встреча (37)

Сегодня встречусь с девушкой для приятной встречи, тебе до 40. Могу мат. Поддержать. 37 лет, симпатичный, адекватный. Рига. С местом и мобилен. Настроен на долгосрочные отношения.