fetish (45 aastat)

Vergs meklē meiteni kurai patiktu ja vīrietis ēd no viņas augstpapēžu kurpēm . Tu pienāc ar kurpi vai zābaku iekāp tortē , liec nolaizīt visu . Iesper uzspļauj vai iepļaukā . Pacel kleitiņu un notēmē savu zeltīto strūkliņu kur vēlies varbūt sejā vai uz torti , kafijas krīzītē piepildi ar savu nektāriņu . Tev rokās pātaga ar ko norādi ko salaizīt un kā . Tas nav komerc intrese ja to vēlas tieši meitene tapēc stundas likmi varat nesūtīt . Protams es maksāju par izdevumiem un nākotnē varbūt davanas ja būsi pietiekami intresanta un pacītīga .
  • fetish (45 aastat) (Foto!) saab tuttavaks naisega tõsiseks suhteks (№8607464)
Reklaami ID #8607464
Nimi fetish
Vanus 45
Linn Rīga
E-posti aadress pul***@inbox.lv Näita e-posti
Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud 8 okt.
Vaatamisi 20

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naist abiellumiseks"
8 okt.

Ridzinieks

Mekleju sievieti Rīgā , kurai pietrukst maiguma un sex , Esmu pieklajigs, maigs un uzmanīgs
8 okt.

Maksim (35)

Ищу девушку, которая сегодня свободна и составит компанию в SPA и бассейн. В центре Риги. Я оплачу вход и подарочек Тебе. Приятный, сииматичный, молодой мужчина.
8 okt.

crampie (36)

Meklēju sievieti kura svešiniekam atļaus beigt sevī! Ar veselību viss ok, to pašu gaidu no tevis!
8 okt.

Комната

Наверное не лучшее место для поиска людей кто бы мог понять мою ситуацию, но на другом сайте тоже выставил объявление. Мне 35л, ищу на 1 месяц комнату у женщины арендовать, готов заплатить за аренду и то что использую воду, газ, электричество. И помочь мелкими работами по квартире. (Сантехника, полку) Через 1. 5 месяца уезжаю в командировку. Заранее спасибо! Iespējams, ka tā nav labākā vieta, kur atrast cilvēkus, kuri varētu saprast manu situāciju, taču es arī ievietoju sludinājumu citā vietnē. Man ir 35 gadi un meklēju sievieti kurā varētu iedot izīrēt istabu uz 1 mēnesi. Esmu gatavs maksāt īri, ūdeni, gāzi un elektrību plus varu palīdzēt kaut kādas sīkdarbus izdarīt mājās. Paldies.
8 okt.

A (40)

Labrīt, meklēju mīļāko, materiāls atbalsts no manis
7 okt.

Михаил

Мужчина встретиться с привлекательной и стройной девушкой до 38 лет . При желании и необходимости помогу финансово . Я мобилен . Пиши мне в любое время на электронную почту или telegram .
7 okt.

g pta masaža

Piedāvāju kvalitatīvu G pta masažu koptai precetai sievietei Rīgā , Es pieklajigs , maigs un uzmanīgs
7 okt.

Dzeks33 (34)

Sveikas ir kāda studente jelgavā?
7 okt.

No 18 -25 gadiem (25)

Vēlos iepasīties ar sievieti no 18 līdz 25 gadiem. Esmu ar auto.