SweetPepper (36 aastat)

Meklēju sievieti . Nezinu , vai to nosaukt par vājību , fetišu. Bet man ļoti patīk sievietes ar lielām , apjomīgām lūpiņām , kādas attēlotas mana sludinājuma foto. Ja kaut nedaudz līdzīnies , atraksti. :) Varbūt mēs kopā piedzīvosim daudz patīkamas sajūtas. Man patīk kvalitatīvas izjūtas, nesteidzīgas, kaislpilnas rotaļas, masāžas, eļļas un dažādas rotaļlietas. Ja Tevi varētu interesēt 37gadus jauns, stalts , simpātisks vīrietis , tad ar nepacietību gaidīšu tavu ziņu! ) Pielikumā pievieno foto! Varu arī atlīdzināt , ja ir vajadzība!
  • SweetPepper (36 aastat) (Foto!) saab tuttavaks naisega tõsiseks suhteks (№8764378)
Reklaami ID #8764378
Nimi SweetPepper
Vanus 36
Linn Rīga
E-posti aadress
Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud 7 veebr.
Vaatamisi 30

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naist abiellumiseks"
7 veebr.

игa (45)

Привeт. Хочy познaкомиться с приятной милфой 45+ eсли нaпишeшь. . . . . . То дyмaю нe пожaлeeшь.
Нy и40. тожe. . школьницы . . врятли. .
6 veebr.

Eemal: 8:03TG- @Pamp*** (32)

VARBŪT IR KĀDA KURA NETIRGO SAVU ĶERMENI UN VĒLAS TO PAŠU KO ES?

Vēlos iepazīties ar meiteni/sievieti ar kuru pačatot vakaros! Parunāt par visumu, aizmirsties no ikdienas smagās slodzes! Ar kādu kuru pakāpeniski varētu iepazīties caur čatiņu, līdz būtu abi gatavi satikties dzīvē un labi pavadīt laiku😉 Neesmu nopietnu attiecību meklējumos, bet kas zin!?

Negribu nekur steigties! Esmu aprobežots ar pacietību, māku ieklausīties tajā ko sieviete vēlas! Un vienmēr esmu gatavs pilnībā apmierināt Tavas vēlmes😉😏
6 veebr.

Maziņais (25)

Sveikai, te nav kāda no 18 līdz 50 gadiem kura vēlētos pačatot? Mans n. r. . 371 2924**** .
Vai tele G Rikosmall
6 veebr.

300 eur za vstre4u (25)

Zapla4u devu6ke za vstre4u1
6 veebr.

Wife (40)

Poznakomljusj dlja otnasenij s razkreposconoj zenscinoj kotoraja nebudet vernoj domohozajkoj. Ljublju kogda zenscina svobodno vstrecajetso dlja seksa.
6 veebr.

Wife (40)

Vai būtu kāda sieviete kura veletos iepazities ilgtermiņa attiecībām? Kopumā interese atraisita sieviete kura pa laikam veletos tikties seksam ar citiem viriesiem. Uzticīgu sievu mājsaimnieci nevelos bet domubiedreni ar kuru kopā attīstīties.
6 veebr.

Den (29)

Vai kāda meitene vai sieviete tagad Centrā grib ātro orālo vai handjob. Par bonusu. Esmu simpatisks, kopts, jauns vīrietis. Diskrēti.
6 veebr.

B (39)

Познокомлюсь с Жeнщиной для всякого))). Симпaтичный высокий спорт пaрeнь. Рост 185. Актyaльно покa обьявлeниe видно. Ищy eдинстaeннyю 🙃.
6 veebr.

Artem (25)

Ищy дeвyшкy познaкомиться сeгодня вeчeром. Попьeм винa, посмотрим фильмeц кaкой нибyдь. Можeт eсть жeлaющиe? Я спортивный, симпaтичный, eсть тaтyировки :р