Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud sept. 2025
Vaatamisi 58

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad mehi"
sept. 2025

4bigdaddy (21)

Gribetos sovakar/sonakt iepazities kartigam stingram varbut dominantam seksam ar vecaku aktivu virieti ar forsu resnaku lielu locekli. :) Loti patik analais un orals seks, esmu pasivs. :)
sept. 2025

Andris (27)

Samaksāšu dāmai vai džekam kurš ļaus iedot mutē savai meitenei?!!!? Esmu ar mašīnu. . . man 28g vēlams no Ķekavas puses vai Bauskas
sept. 2025

Oral (35)

Kādam Jelgavā tagad labi nosūkāt?
sept. 2025

Sukatajs (26)

Sukatajs mekle veci 45+ gados
sept. 2025

21 cm hetero šovakar (37)

Čau! Šodien iedošu kādam paspēlēties ar savu 20+ cm locekli. Esmu hetero tāpēc iespēja šāda - tev jābūt kopā ar meiteni (draudzeni, sievu vai eskortu) ar kuru varam abi paņemties vai arī paskaties kā es viņu un es iedodu abiem pasūkāt. Reāli un aktuāli šovakar. Esmu centrā tagad, mobils. Nekas savādāk netiek piedāvāts vai apspriests.
sept. 2025

Hmm

Labprāt tiktos ar vīrieti kam nerātnam, sekss, orālais vai kādas mantiņas ja tev ir. Vietas man nav.
sept. 2025

Sex now?!

Потрахаемся? Я 35, 186, 80 и 19см член. Чистоплотный, ухоженный, адекватный и без комплексов
sept. 2025

Миньет (32)

Привет может кому-то сделать приятно ? И пустить в рот
sept. 2025

Pasīvs (38)

Drāžu sevi ar dildo. Ir kāds kas vēlas pievienoties un palīdzēt? Vai varbūt izdrāzt ar īstu? Varat būt arī divi. Es 38/185/95/17