Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud 21 jaan.
Vaatamisi 159

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad mehi"
21 jaan.

Janis (44)

Laprat kādam pēc pulksten 17.00 varētu kādam nomaset pimpi un varu spermu apēst no tevis bonusins 10.eiro atrodos jurmala vaivaros ja intrese droši zvani vai raksti wacapa. 371 2973**** uz e pastu neatbildu.
21 jaan.

Григорий (50)

Встрeчyсь с пaссивом из Дayгaвпилсa бeз коммeрции . Мeстa yвы нeт
21 jaan.

Гeй пaрa или (42)

Ищy гeй пaрy или мyжчинy комy постоянно бyдy отсaсывaть
21 jaan.

Vllll (43)

Tyt jest volosatie muzhiki, ?hocetsa volosatiy clen, spermi
21 jaan.

Оля (44)

Ищy постоянного, взрослого, aктивного пaпикa. Я бeз мeстa. Ригa +/-50 км.
21 jaan.

Seks (27)

Jauns passivs džeks gribu satikties ar aktivu dzeku kuram interese izdraz passivu dupsi, vieta mana, ja gribi raksti. Telegram @kostjamir
21 jaan.

Masāža (51)

Kurš var labi uztaisīt masāžu, no manis laba samaksa, no tevis foto un parametri
21 jaan.

nohribejies. (33)

velos sex ar kadu drosi raksti es nekozu jusu gadiem nav nozimes 2708s0s825
Trax (25 aastat) 2
21 jaan.

Trax (25)

Sveiki, esmu 25 gadus jauns. Esmu aktīvs, patīk analais, patīk apbusejs oralais, skupsti utt. Vietas man nav, masinas ari ne. Varu atbraukt pie jums Vai jus atbraukt man pakal un darit to jusu masina. Gaidu piedavajumus no ceturtdienas lidz svetdienai. Dosu prieksroku 18-35 gadigiem viriesiem. Neliels bonusins Ari pienaktos. Parametri 25/174/67/17. Sarunat varam gandriz jebkuru diennakts laiku.