Ищy милфy (30 aastat)

Привeт . Нa зaвтрa ищy жeнщинy постaршe для сeксa днeм . Мeсто в Юрмaлe или могy приeхaть или зaбрaть . Комeрция нe интeрeсyeт . Ищy постояннyю милфy до 50 лeт для рeгyлярных встрeч .
Čau . Meklēju vecāku sievieti sexam rit pa dienu . Vieta Jūrmala vai varu atbrauk pie Tevis vai pakaļ . Komercija neinteresē . Meklēju patstāvīgu milfu līdz 50 g regulāram tiksanam .
  • Ищy милфy (30 aastat) (Foto!) soovib siduda sadomasohhistlikku tutvust (№8877737)
Reklaami ID #8877737
Nimi Ищy милфy
Vanus 30
Linn Rīga, Centrs
E-posti aadress
Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud Eile 18:04
Vaatamisi 7

Järgmised kuulutused kategoorias "BDSM"
Eile 17:53

Ieva (41)

Meklēju sievieti, kas izlaizīs man kad vīrs būs manī beidzis!
Eile 17:20

Kuci Lapmežciemā

Čau . Meklēju paklausīgu sievieti līdz 50 gadiem no Kauguriem / Slokas / Lapmežciemā vai apkart sexam . Patīk pakļaut , pērt un rupji drāzt . Viss konfidenciāli un bez komercijas . Vieta būs slokā ceturtdien pa dienu . Šovakar varam tikties mašīna . Meklēju patstāvīgu kuci sexam .
Eile 17:09

Eemal: Eile 17:09SievietiFistingam (38)

Vai ir kāda brīva sieviete kurai patīk fistings?
Eile 16:59

Berta (52)

Kādi piedāvajumi uz rītdienu izklaidei? Patīk, ja pakļauj un izmanto.
Eile 16:49

Kukolds (54)

Padevīgs nodrošināts kukolds meklē sev sievu kundzi, absolūta pakļaušanās un Tevis dievināšana, pelnīšu Tev naudiņu lai varētu likt man radziņus
Eile 16:44

Tagad iedošu 100 eur (40)

Tagad iedošu 100 eur sievietei par īsu tikšanos!!
Eile 16:21

Neratnais (40)

Vīrietis kuram patīk izciest fiziskas un moralas mocības vēlas iepazīsies ar Kungu vai Kundzi retām tikšanās reizēm Tavā teritorijā! Pieņemams praktiski viss. Pasivs, 40. 187. 90.
Eile 16:18

Paklausīgu studenti (35)

Labdien . Uz ritdienu Kungs meklē paklausīgu jaunu sievieti līdz 27 g vai vecāku kurai patīk kad rupji un dziļi drāž mute un nav pret anala , sexam pie dabas vai neparastas vietas un pludmales šovasar . Meklēju patstāvīgu mīļāko bez komercijas . Vieta un auto arī ir . Rīgā /Jurmala/
Eile 16:06

jānis (45)

Varētu atdoties un piederēt dominējošam pārim (apmēram 50-65 gadi).