Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud 16 apr.
Vaatamisi 120

Järgmised kuulutused kategoorias "BDSM"

fi

fistuju, rastjagivaju anal, vozmozni drenaz clena i porka, igri s jaicami
Viljams (55 aastat) 2

Viljams (55)

Порка мужчинi от мужика. Без секса. Можеш битЬ гетеро или би, без разници. Рига, центр, опит и прибори имеются. Другиe опции обсуждаeми. Эсли заинтересовал - в следуюсчем пiсЬме фотки, адрес, телефон. Народнie писатели - мимо. Толйко реалЬним желаюЩим

kv

porka, nakazanije i unizenija dlja muzcin rabov, strogij gospodin zdet, pēriens, sods un pazemojums vīriešu kārtas vergiem, gaida stingrs saimniek

Vergs (40)

Meklēju sev saimnieku, kurš vēlētos padarīt mani par vergu - dresēs, kontrolēs, trennēs un motivēs. Pieņemams ir viss.

Māris (44)

Sveiki! Labprāt tiktos ar dominējošu pāri, V+ S, V+V , vai Crossdres uni akt pāri ! Es apaļīgs, bet simpātisks kopts , visāda ziņā jauks vīrietis! Ikdiena diezgan aizņemts, bet šad tad gribās kko izvirtīgu ārpus ikdienas. Gribu lai mani izmanto un izrīko, esmu pakļāvīgs un ar prieku darīšu ko liksiet( patīk sūkāt , sperma mute, laizīt , arī zl , anal, ir pieredze ar fistingu) Saprotu ka tas nav par velti! Ja ir kādi kam tas patik un € ir tikai patīkams bonus tad gaidu no Jums ziņu ! Esmu no Rīgas, tikšanās vietas man nav!

Iekāre (35)

Gribu labu un godīgu sievieti, kurai apnicis tādai būt, kura grib darīt ko traku un kaislīgu! Gribu kādai labi un dziļi izlaizīt anālo caurumu ar savu mēli, bet pēc tam izdrāzt spēcīgi un aktīvi visos caurumos no mugurpuses , sagrābjot tevi aiz matiem un iespiežot galvu spilvenā. Rīga

br

strogomu gospodinu nuzen pokornij rab-mazahist, stingram saimniekam vajag padevīgu mazohistu vergu

Оплата девушке

Парень 35 лет, высокий, ищет девушку для встреч и общения. Встречи БУДУ оплачивать. Интим Не предлагаю. Интересны встречи и общение. И нужна некоторая ПОМОЩЬ, не связанная с ИНТИМОМ. Обсуждаю любые предложения, рассмотрю ваши пожелания. Напишите, очень нужна ПОМОЩЬ.

Bosson (33)

Ir brīva vakance uz locekļa sūkātājas un olu laizītājas vietu. Tev jābūt sievietei 18-45 g. , ar simpātisku seju. Tava vienīgā atlīdzība būs sperma, kuru izšaušu Tev uz sejas un mutē. Ja labi pildīsi savus pienākumus, tad ar laku varu noorganizēt "atlīdzības palielinājumu" - piesaistot papildus vīrieti, kas nozīmē to, ka varēsi darboties gar diviem locekļiem vienlaicīgi un arī sperma būs vairāk. Ja Tevi interesē finansiāls bonuss vai nauda, tad nemaz neraksti. Šis sludinājums ir domāts tām, kas vēlas to visu darīt tikai lai sniegtu un saņemtu baudu. Man 33g, esmu kopts, simpātisks, adekvāts vīrietis. Tikties varu gan Rīgā, gan citviet, jo ar auto varu aizbraukt uz jebkuru pilsētu un vietu.