Aivars (46 aastat)

Dominējošs, situēts vīrietis meklē sev paklausīgu sub sievieti, regulārām tikšanās reizēm, atbalstam un galvenais kopājai baudai. Esmu pieredzējis augšējais paklausīgas sub meklējumos. iepazīstamies un baudi spēli un rūpes par sevi!
Reklaami ID #8631866
Nimi Aivars
Vanus 46
Linn Rīga
E-posti aadress aiv***@gmail.com Näita e-posti
Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud okt. 2025
Vaatamisi 32

Järgmised kuulutused kategoorias "BDSM"
Viesturs (37 aastat) 5
okt. 2025

Viesturs (37)

Meklēju aktīvu slaidu, koptu, super garšīgu sievieti esmu vīrietis slaids, sportisku figūru, kopts, simpatisks
okt. 2025

Izvarošanā ? (35)

Paspēlēsimies izvarošanu ? Ja esi gatava atbraukt pie nepazīstama vieriesa šodien pa dienu lai viņš tevi izmanto ka mauku no durvīm raksti . Es 35/187/80/18 . Drāzišu rupji un uzreiz kad ieradies . Bildes sūtīšana un garas sarakstes neinteresē . Patīk slaidas sievietes 18-50 gadi . Jābūt gatavai pērienam . Prostitutes garām
okt. 2025

Aivis (31)

Šodien satikšos ar sievieti seksiņam. Tavs vecums no 18 līdz 50 gadiem. Ir gan vieta, gan auto. Tg @Asais1185
okt. 2025

SeekingBlackGirl (37)

Maybe here is some black or Asian girl? Maybe some pervert too.
okt. 2025

bdsm

provozu bdsm sessii dlja pokornih rabov-mazohistov
okt. 2025

Kungs (41)

Tiek meklēta jauka, bagāta sieviete, kura gatava izdabāt kunga vēlmēm!!! Konfidenciāli
okt. 2025

Jānis (45)

Vienkārši gribas uzšaut meitenei pa dibenu un stingrāk paņemt priekšā! Ja esi ieinteresēta, tad raksti!
Kundzīte (50 aastat) 3
okt. 2025

Kundzīte (50)

a gribi prostatas masāžu un gatavs tikties tad zvani izdevumi 80 eio
okt. 2025

Jānis (55)

Vēlos filmēties video kur sieviete iegūst mani ar straponu, seksa mašīnu vai dildo. mani var fotografēt. Var izmantot vakuma pumpi, elektrostimulāciju un zondi. Sievietes var būt vairākas. Mani var filmēt uz medicīniskā krēsla. Video var ievietot internetā. Filmēties vēlos maskā. Fotoattēlam ir informatīvs raksturs.