Женщины ищут мужчину для секса

Hey HEy

Cписок категорий » Женщины ищут мужчину для секса » Hey HEy

Добавлено: 18.10.2020 | Просмотров: 2716 | ID объявления: #4689131
Hey hey ! Arī man ir pienācis smags periods šajā krīzes laikā, ir noticis , tas kas nevarēja notikt ilgu brīdi esmu palikusi ar bērniem viena, viena pilna rūpēm, viena pilna raizēm, viena pilna grūtumu sirdi .. tāpēc, ja apstājies pie mana sludinājuma lūdzu uzklausi mani.. esmu viena, esmu šeit jo ceru satiksu kādu saprotosu vīrieti ar kuru es varēšu izrunāt savu sāpi un iespējams tu mani radisi smaidu ar savu palīdzību...velos lai ik viens normāls cilvēcisks vīrietis kuram ir sirds krūtīs apstājās un ieklausās..šobrīd šo rakstu ar asarām acīs un man ir nepieciešama līdzcilvēku palīdzība, bet es neesmu viena ar mani vēl ir 2 dveselites kurām steidzami vajadzīga iztika un ikdienas higiēnas preces..ja Latvijā pabalsti būtu pienācīgi man šeit nebūtu jābūt..tāpēc lūdzu atsaucies eņģeļi, eņģeļi uzklausi un noteikti uzraksti vēlos tev palīdzēt un radisim risinājumus , uzklausisu tikai saprotosos...palīdzība vajadzīga steidzami un tuvākajās 24 h.. eņģeļi pār Latviju es zinu kad ir

Raksti man droši jeb kurā diennakts laikā es vēlos tev ziedot ( tavi pieejamie līdzekļi)

Un es tev uzrakstisu ko varu sniegt kādu erotisko foto , video, videozvanu. ( Bet sexu nee!!!) Apskaties , lūdzu kas Latvijā notiek covid-19!


Tāpēc lūdzu atsaukties tikai virta cienītājus!
Un īstenos ziedotajgeibetajus uz whatsapp 28236933

E pasta nelasu.

Paldies, kad ir arī tādi vīrieši kuriem sastāvdaļa nav " sex" bet nu reti reti bet ir
Bučas gaidām tavu zinu pēc iespējas ātrāk
Коммерческое объявление
Имя: Hey HEy
Номер телефона: 2823**** Показать номер
Электронная почта: laa***@inbox.lv Показать е-майл
Город: Rīga
Добавлено: 2020.10.18 03:40:14
ID объявления: #4689131
Получить VIP статус для объявления
  • Hey HEy (Фото!) познакомится с мужчиной для секса (Объявление №4689131)

Напишите ответ


Регистрация Подать объявление

Объявления знакомств


Внимание!

Эта страница содержит материалы сексуального характера. Если вам не исполнилось 18 лет или другого легального возраста на вашем месте проживания Вам нужно незамедлительно покинуть эту страницу. Содержание страницы оценивается как содержащее информацию сексуалного, ненасильного характера для взрослой аудитории. Если вы не достигли 18 лет или другого установленного на вашей территории проживания возраста, Вам необходимо ПОКИНУТЬ эту страницу незамедлительно.

ВХОД! Прочитал и согласен. Мне уже есть 18 лет